en bayrak

Teşekkür Mesajları

Hasta teşekkür mesajları

Cerrahi tedavilerini gerçekleştirdiğimiz hastalarımızın ilettikleri teşekkür mesajlarını, sizlerle paylaşmak istedik.

 

Şenay Uysal / 01.03.2021

Adana’dan İstanbul’a Tahir hocamıza en kıymetlimizi abimiz BAYRAM ALYAGUT’U emanet ettik başta Tahir hocamız Cüneyt hocamız ve diğer hocalarımıza ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler elinize emeğinize sağlık.Hastanede yattığı süre içinde ellerinden gelenin en iyisini yapan insani değerleri çok yüksek olan hemşireleri Funda Eroğlu, Büşra Asen,Furkan Batur mesleğinizi bu kadar güzel icra edip bide üstüne güven veren insani değerleriniz için Güler yüzünüz için sizlerede sonsuz teşekkürler hepinizden Allah razı olsun.Şu anda Tahir hocamın abimi taburcu edeceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Musa Korkmaz / 11.02.2021

Sevgili Tahir Karadeniz,
Babamızı bize bağışladınız, iyi ki varsınız.

Musa Korkmaz Kızları

 

Elvan Ayaz / 14.12.2020

Beni iki ay önce sistoskopi operasyonu ile büyük bir çileden kurtaran Cüneyt doktoruma nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum ben bu kadar kolay bir şey olduğunu bilseydim asla beklemezdim ne bir acı nede bir agrı hissetmedim tamam ufak tefek agrılar oldu ama abartılacak kadar değil inşallah bir daha sistit olmayacağım sizi çok seviyoruz Cüneyt sevinç

 

Muhammet Çeleğen / 10.12.2020

Yaklaşık bir buçuk ay önce varikoselden ameliyat oldum, henüz bir ayı geçmesine rağmen hem fiziksel hem psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorum işini mükemmel ve ciddiyetle yapıyor ameliyattan önce ve sonra gerekli bütün kontrolleri ve bilgilendirmeleri yaptı. Ben çok memnun kaldım, burdanda teşekkürlerimi iletiyorum işini layıkıyla yapan ender doktorlardan

 

Suat Hoşer / 05.12.2020

Bir sene önce tek taraflı varikosel ameliyati oldum gayet başarı geçti ameliyat herkese tavsiye ederim kendi alaninda cuneyt hoca çok başarılı bir doktordur başarilarin devamini dilerim

 

Caner Caner / 02.12.2020

Arkadaşlar öncelikle rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun diyorum tez zamanda şifa bulursunuz inşallah. cüneyd hocama çit taraflı varikosel ameliyatı oldum. Her şey den önce güler, yüzlü samimi, enerji dolu bir insan cüneyd hocayla bir kez bile konuştuğunuzda bunu anlarsınız . Ben şehir dışından gelip ameliyat oldum. 1 yılı geçti ameliyat olalı hala cepten arayıp veya yazıp soru soruyorum. Hocam sağ olsun yanıtlıyor kendisine buradan teşekkür ediyorum.

varikosel ilerlemişse çözüm ameliyat arkadaşlar; ben çok araştırdım çok hastahane dolaştım en sonunda cüneyd hocama güvenip ameliyat oldum 1 gün hastahanede kaldım 14 gün işe gitmedim sonra normal yaşantıma devam ettim dikkat ederek tabi tam düzelme 1 yılı buldu diyebilirim ameliyattan önce ağrılarım vardı çok şükür hiç kalmadı

ameliyattan sonra değerlerim de yüzde 20 düzelme oldu en son 5 ay önce tahlil yaptırdım belki daha fazla artmıştır bilemiyorum pandemi dolayısıyla hastahaneye kontrole gidemedim.

herkese sağlıklı günler diliyorum

 

Umur Şenel / 02.10.2020

Çift taraflı varikoselim vardı. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda Cüneyd Bey'in çok başarılı bir doktor olduğunu gördüm ve randevu alıp kendisine muayene oldum. Cüneyd Bey hastalığım ile ilgili her soruma tek tek yanıt verdi ve süreci detaylıca anlattı. Gösterdiği ilgi, alaka ve verdiği güven duygusu neticesinde dokturumu buldum dedim ve tedavi oldum. Tüm süreçten çok memnunum, en ufak bir sorun yaşamadım. Tekrar teşekkür ederim emeğiniz için.

 

Tamer Topçu / 28.09.2020

Sayın hocamızla varikosel ameliyatım için tanıştık. Öncesinde bir çok doktora gitsemde kendisinin pozitif enerjisi ile ameliyatı olmaya karar verdim. 7 ay sonrada çocuk haberi aldık. E tabi bizim ufaklığında sünnet işi hocama yakışırdı , sağolsun 15 günlükken onuda halleti ? Korkmadan hocama kendinizide evladınızıda emanet edebilirsiniz. Herşey içn çok teşekkürler hocam.

 

Cemil Sandıraz / 21 Haziran 2020

Evvelki gün böbrek taşı ameliyatım ile diğer ameliyatlarımı yaparak bana şifa veren değerli bilim insanı Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine müteşekkirim. İyi ki varsınız. Bu günlerime çok şükür. Tüm babaların babalar gününü kutluyorum.

 

Kadir Ak / 23 Mayıs 2020

Hocama bir yıl önce ameliyat oldum tanışmadan önce o kadar zor durumdaydım ki bütün hastaneleri dolaşmıştık nerdeyse kimse güven vermemişti hepsi sözleşmiş gibi zor ameliyat zor ameliyat deyip sanki başından savmaya çalışıyorlardı. Eşimin araştırmaları sonucu Tahir hocam ve Cüneyt beyle tanıştık o kadar güven verdilerdi anlatamam kanser ameliyatımı yaptılar bir yıl geçti çok şükür çok iyiyim hocama Allah uzun ömürler versin böyle görevini titizlikle güvenle başarıyla yapan hekimlerimize bu ülkenin her zaman ihtiyacı var Allah başımızdan eksik etmesin başarıları hep daim olsun iyi bayramlar.

 

Tomruk Ailesi / 24 Aralık 2019

İlerlemiş Mesane Kanseri nedeniyle Kadınlarda Mesanenin Alınması hasta teşekkür ilanı

 

Ercüment Çelebi / 20 Ağustos 2019

Liv Hospital İstanbul/Ulus'ta prostat ameliyatımı gerçekleştirerek, beni sağlığıma kavuşturan, Prof. Dr. Tahir KARADENİZ, Yrd. Doç. Dr. Cüneyt SEVİNÇ ve hastane ekibine şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.

 

Arso Arsov / 19 Ağustos 2019

Sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz,
Yaptığın her şey için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Bulgaristan'da en iyi denilen doktorlarda yaşadığım deneyimden sonra tamamen umutsuzluğa kapıldım. Hayatıma getirdiğin mucize için teşekkür ederim, sen ve ekibin yaptığın operasyonla bana hayatımı geri verdiniz. Tüm uluslararası ekibine ve özellikle de her zaman çok samimi ve yardımsever olan, sorularımı cevaplandıran ve bana yardımcı olmak için 7 gün 24 saat hizmet veren Julay ve Suzan'a şükranlarımı sunarım. Harika bir cerrah ve harika bir insan olduğun için teşekkür ederim, Sonsuza dek minnettarım.
Arso Arsov

 

Nazmi Özer / 14 Temmuz 2019

LİV HOSPİTAL ULUS'ta prostat ameliyatımı gerçekleştirerek, beni sağlığıma kavuşturan, Prof. Dr. TAHİR KARADENİZ, Yrd. Doç. Dr. CÜNEYD SEVİNÇ ve hastane ekibine şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.

Özer Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. Onursal Başkanı
NAZMİ ÖZER

Nazmi Ozer Tesekkur Ilani

 

Hamdi Epçeli / 3 Mayıs 2019

Prof. Dr. Tahir Karadeniz ile yaptığımız ilk görüşmede kendilerinin yaptığı açıklamalar, anlayışı, sevecenliği ile mesleki ehliyetinin en üst düzeyde olmasının yanında müstesna bir kişiliğe sahip olduğu kanısına vardık. Duyumlarımızın üzerinde oluşturduğu olumlu durum bizi mutlu etti. İyi ki varsınız Hocam dedirtti... Hocamızın mesleki ehliyetinin en üst düzeyde olması, ekip çalışmasındaki uyum, temiz bir ortam, güler yüzle sunulan hizmetler, herkesin işine saygı duyması sistemin çarklarının tıkır tıkır işlemesini sağlıyor. Her şey için teşekkürler.

 

Duygu S. / 25 Nisan 2019

Merhabalar, çok uzun yıllardır kronik sistit problemi çekiyordum. Gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Süreç ilk 3 gün çok sancılı sonrasında ise geçmeyen bir sızlama şeklinde ilerlerdi. Bu durum artık benim için normalleşmeye başlamıştı, ağrıyla ve ilaçlarla yaşamaya alışmıştım, hatta ilaç almadan evden çıkamaz olmuştum. Acaba bir çözüm bulabilirler mi diye sürekli yeni doktorlar deniyordum. Yine öyle bir süreçte Cüneyd Bey'in sistoskopi videolarından bir tanesine denk geldim ve hemen randevu aldım. Cüneyd Bey bunun çok basit 15-20 dk.lık bir operasyon olduğunu ve sorunuma neredeyse tamamen çözüm olabileceğini söyledi. Hemen güne karar verdik ve bu küçük operasyonu geçirdim. Tamamen iyileşme süreci 6 haftaymış, operasyonun ertesi günü neredeyse hiç ağrım kalmamıştı. Şu anda da 6 haftayı doldurduk, bu 6 haftalık süreçte de neredeyse hiç ağrım sızım olmadı diyebilirim. İyi ki Cüneyd Bey ile tanışmışım kendisine ne kadar teşekkür etsem az :) Kronik sistit problemi olan herkese tavsiye ediyorum, keşke yıllar önce denk gelseymişim de o zaman olsaymışım boşuna çekiyormuşum yıllardır :) Bu vesile ile kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum, çok çok çok teşekkür ederim sevgili Cüneyd hocam :)

Duygu S.

 

Elif Cengiz / 18 Şubat 2019

Bugün 18 şubat beni hayata tekrar bağlayalı bugün tam 2 yıl oldu Hocam...O yaşam kalitemi sıfıra düşüren ağrılı berbat günler sayeniz de bitti

 

Sabri Taşkın / 22 Kasım 2018

Tahir Hoca ile tanıştığımız için kendimizi oldukça şanslı hissediyoruz. Babamıza mesane kanseri teşhisi konduğunda büyük bir şok yaşadık. Ne yapacağımızı, nasıl bir yol izleyeceğimizi, hangi hastane ile, hangi doktor ile, hangi yöntem ile bu hastalığın üstesinden geleceğimizin araştırmalarına başladık. Birkaç doktor görüşmesinden sonra gerek bilgi ve birikimi ile gerekse ne yapacağını bilemeyen bizi doğru yönlendireceğine inandığımız Tahir Hoca ile bu sıkıntılı süreçte ilerlemeye karar verdik. Ve bu karar ile hiçbirimizde acaba sorusu kalmamıştı.

Hasta için zaten zor bir dönem olan bu süreçte hasta yakınlarını da psikolojik olarak oldukça rahatlatan tavrı, detaylı anlatımı ve güven veren konuşmaları ile içimizdeki tedirginlikleri atmıştı Tahir Hoca. Babamız, yaklaşık 8 saat süren yapay mesane ameliyatından başarılı ve sorunsuz bir şekilde çıktı. Sonrasında da sık sık hastamızı ziyaret ederek, tüm gelişmeleri birebir takip edip iyileşme sürecini hızlandırdı. Çok değerli hocamıza ve yetiştirdiği doktorlara hastanedeki hemşirelere, hasta bakıcılara ve tüm hastane personeline emekleri için teşekkür ederiz. Sağolun.

Sabri Taşkın adına eşi ve çocukları

 

Yıldız Aslan / 25 Eylül 2018

Hitamımdır... Çok büyük iftiharlarla...
Türkiye’nin en büyük en büyük hizmetlerine sahip olan Liv Hospital’i kuran ve bizlere veren başta Kurucusu Muharrem Usta ve diğer bütün doktorlara ( Özelliklle Prof. Dr Hakan Yanar, Prof DR. Orhan Tavrıverdi, Prof. dr. Tahir Karadeniz'e, Anestezi Doktoru doktor Didem Dal, Kat görevlisi Özge Hanım , hemşirelere , hasta bakıcılar ve otelcilik hizmeti veren çalışanlarını canı gönülden kutluyorum.

Yıldız Aslan

 

Mustafa Aydin / 5 Eylül 2018

Eşimin prostat kanseri oldugunu ögrendikten sonra alanında uzman bir doktor arayışına girdik. Tahir Hoca nın ismini duyduk. Muayene için randevu aldık ve bu şekilde süreç başladı. Gerekli tetkiklerden sonra robotik cerrahi ile ameliyat kararı verildi. Başarılı bir operasyondan sonra sağlığıma kavuştum. Atatürk un" Beni Türk hekimlerine emanet ediniz."dediği hekim... bence Tahir Karadeniz. ..

 

Halit Tekin / 29 Ağustos 2018

Sayın, Prof.Dr.Tahir Karadeniz
16.7.2018 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz radikal prostat ameliyatım nedeniyle şahsınıza şükranlarımı sunuyorum. Gerek ameliyatım öncesinde gerekse sonrasında yapmış olduğumuz görüşmelerde tüm sorularıma bıkmadan usanmadan vermiş olduğunuz doyurucu bilgilerden ve ameliyatım sonrasındaki ziyaretlerinizden, pansumanımla bizzat ilgilenmenizden dolayı da teşekkürlerimi sunmak isterim. Ayrıca, günün her saatinde tarafınıza ulaşıp sorularıma cevap alabilmenin de mümkün olduğunu gördüm. Meşguliyetinizden dolayı ulaşılamadığım durumlarda da telefonuna ulaşan mesaj üzerine mutlaka geri dönüş yapmanızda hastalarınıza verdiğiniz önemin göstergesi olduğunu düşünüyorum. Yönetiminizdeki ameliyatımda bulunan Sayın, Yard.Doç.Dr.Cüneyd Sevinç’e ve diğer ameliyat ekibinize, hastanede bulunduğum sürede güler yüzünü ve ilgisini esirgemeyen hemşirelerinize, asistanınıza ve hasta bakıcılarınıza da nezdinizde teşekkür ediyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Halit Tekin

 

Evgenie Kostourkov / 12 Haziran 2018

Dear All, This is to express our gratitude for the great job LIV Hospital did for my wife Stefana! Operation was very, very difficult, but very successful ! And post operation care is really good and helpful !

Special thanks to proff. Hakan Yanar for unique surgery, to proff. Karadeniz for best urinary tract Fanny could have and to proff.Merdan Fayda for the brachetherapy.

And many warm thanks to Julay and Suzan for the care and hospitality! And now we are ready to start our new life!

Very, very many THANKS indeed!

 

"Rahim ağzı kanseri nedeniyle daha önce 3 kez Bulgaristan'da ameliyat olmuş Sn. Stefania hastalık nüks edip barsakları ve mesaneyi sardığı için bize müracaat etti, mesanesi ve leğen kemikleri arası boşluk tamamen çok büyük bir tümör kitkesi ile dolu idi. Hasta, idrarını böbreklerine takılan 2 tüp (nefrostomi) vasıtası ile dışarıya yapıyordu, bu kitlenin çıkarılabilmesi ve böbreklerindeki nefrostomi tüplerinden kurtulmak için Almanya, İspanya ve İsraildeki hastanelere başvurmuş ancak kimse bu ameliyatı üstlenmemişti.

Biz Genel Cerrahi ve Radyasyon Onkolojisi ile bir ekip çalışması yaptık. Genel Cerrahi tümörlü barsakları çıkardı, biz Mesane ve Tümör kitlesini çıkardık, Radyasyon Onkolojisi ameliyat sırasında Radyoterapi uyguladı; hasta ameliyattan 12 gün sonra tümörden ve böbreklerindeki tüplerden tamamen kurtulmuş olarak Bulgaristan'a döndü, bu teşekkürü bu nedenle yazarak tarafımıza iletti."

 

İsmail Taş / 27 Nisan 2018

04.04.2018 tarihinde Liv Hospital Ulus Hastanesi Üroloji Bölümünde radikal sistektomi ve yapay mesane ameliyatı olan babam İsmail Taş’a tedavi süreci boyunca son derece ilgili davranan, sürecin her aşamasında sürekli takip  ve gözlemde bulunan, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli hocamız Prof.Dr.Tahir Karadeniz ve ekibi ile hastane personeline sonsuz teşekkür ederiz. Tahir Hoca gibi değerli bir insan ve onun önderliğinde büyük bir özveriyle görevini yapan Cüneyt Sevinç ve Orkunt Hocaları tanımış olmaktan çok büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz.. Tüm Liv Hospital ailesine iyi çalışmalar ve mutlu günler dileriz.

Gökhan Taş

 

Semia Üçyıldız / 13 Nisan 2018

Her gecenin bir sabahı vardır sözüne çok inanıyorum. Sevgili Tahir Hocam siz gerçek anlamda bizim sabahimiz oldunuz. Annemiz mesane kanserinin ne yazık ki son evresinde iken değerli arkadaşım Urolog Muhsin Balaban sayesinde sizine irtibata geçtik. Hatay'dan İstanbul'a gelene kadar her aramamiza, mesajimiza ivedilikle cevap verdiniz. Annemizin geçireceği ameliyatın bütün evrelerini değerli zamanınızı ayırarak itinayla anlattiniz. Bilgi birikiminizle ve deneyiminizle annemizi içinde bulunduğu kötü durumdan kurtardiniz. Hasta psikolojisini çok iyi bilen, insana değer veren bir hekimsiniz. Hastanenizin temizliği, bakım hizmetleri, ekip çalışması dört dörtlük gerçekten. Ülkemizin sağlık alanında itibarını artıran pek kıymetlu hekimlerimizden dolayı başta Prof. Dr. Tahir Karadeniz hocama, Doktor Orkunt Bey'e ve tüm Liv Hospital personeline en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Op. Dr. Medih Topsakal / 5 Aralık 2017

Bir süredir var olan sıkıntımı başarılı bir ameliyatla düzelten değerli hocam ve meslektaşım, dostum Ürolog Prof Dr Tahir Karadeniz ve değerli kardeşim Ürolog Op Dr Cüneyd Sevinç’e; ilgilerini esirgemeyen Anestezi Uzmanı Prof Dr Didem Dal ve Kardiolog Prof Dr Yelda Tayyareci’ye, Üroloji ameliyathane ekibi ile misafir olduğum sürece emekleri geçen 1.Kat görevlileri Yeter, Zafer ve Sena hemşirelere; ziyaretime gelen Grup Koordinatörü Meri İstiroti’ye ve isimerini anımsayamadığım tüm Liv Hospital Ulus sağlık emekçilerine şükran ve gönülden teşekkürlerimi iletmek isterim. Sağolun, varolun.

 

Neriman Yurtsever / 18 Kasım 2017

Sevgili doktorum Tahir hocam öyle iyi öyle merhametli öyle işini sevgiyle yapan insansınız ki sizi anlatacak kelimeler bulamıyorum ellerinize sağlık bana ikinci şans oldunuz ,sevgiyle kalın. Yolu size düşen herkes çok çok şanslı,binlerce teşekkür ederim....

 

Hülya Sayın / 17 Eylül 2017

Liv Hospital'da tümörlü böbrek ameliyatımı gerçekleştiren başından sonuna kadar herşekilde kolaylıkla ulaştığım ve ailemden biri gibi bana güven ve destek veren alanında bir numara sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz hocama ve ekibine sonsuz teşekkürlerim ve minnetimle...

 

Doç. Dr. Cahide Topsakal / 15 Eylül 2017

Kızkardeşimi, onbeş yıldır çektiği böbrek ağrısından sihirli elleriyle yeni idrar yolu oluşturarak kurtaran ve bizi tekrar hayata bağlayan, sevgili meslektaşım, biricik doktorumuz Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine şükranlarımızı sunar, daha nice hastalara şifa dağıtmasını yürekten dileriz. Duacıyız.

Doç. Dr. Cahide Topsakal
Nöroşirurji Uzmanı

Doç Dr. Aliye Topsakal'ın Hürriyet'te yer alan teşekkür ilanı

 

Filiz Aker / 14 Eylül 2017

İki normal doğum sonrası, idrar kaçırma problemim olmuştu, hapşırırken, koşarken, öksürüken idrar kaçırıyordum. 2013 yılında Tahir bey beni ameliyat etti ve sonuç mükemmel, teşekkürler hocam. Bana, araştırıpmı geldiniz dedi, yok dedim o zaman çok şanslısınız çünkü bu işi en iyi yapan birine denk geldiniz demişti :) gerçekten öyle olmuş.

 

Hamdi Sağlam / 12 Eylül 2017

Mesane kanseri teşhisi konulan mesanesinin alınması ve yan tarafa poşetle yaşaması ön görülürken... Başarılı bir ameliyat ile yapılan yapay mesane sayesinde normal hayatına dönmesini sağlayan Prof. Dr. Tahir Karadeniz hocam ve ekibine güleryüzlü hastane personeline sonsuz teşekkürler...

 

Nurhan Barışkan / 21 Ağustos 2017

Hastanede mesane tümörü ve böbrek tümörü ameliyatı olmak için 7 gün misafir oldum. Hastalıklarımın teşhis, tedavi, ameliyatı aşamalarındaki inanılmaz özverili, babacan ve dostane yaklaşımı dolayısıyla, gerçekten her şeyimle bizzat ilgilenen Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e sonsuz teşekkürler ederim. Ayrıca hemşirelerimiz ve kat görevlilerimize herkese teşekkür ederiz. Prof. Dr. Tahir Karadeniz gibi bir kıymeti hastaneniz bünyesinde bulundurduğunuz için hastane yönetimine ayrıca teşekkür ederim. Sağ olun var olun.

Nurhan Barışkan - Kardemir Karabükspor İdari İşler Direktörü

 

Başak Aşık / 19 Ağustos 2017

Sadece okumakla profesör olunmayacağını, bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır Tahir Karadeniz. Başka bir özel hastanede yine dalında adı duyulmuş bir profesörde babamın prostat biyopsisinde kanser bulgusuna rastlandı. Ardından titizlikle bu dalda tecrübe sahibi tam 9 profesörle görüşme sağladık. Akabinde Tahir Karadenizle tanıştık. Kendisi bizlere hiçbir hocanın yaklaşmadığı kadar içten, hesapsız ve işin kazanç yönünü düşünmeden sadece babamı düşünerek ve bunun yanında bizleri rahatlatıcı şekilde bir tutum sergiledi. Kendisiyle tanıştıktan sonra hemen babamızı hocamızın yanına götürdük ve kanser olduğunu söylememesini rica ettik. Kendisi bizim bir şey söylememize gerek bile kalmadan babamızı bütün korkularını bir tarafa bırakmasını sağladı ve Liv Hospital Ulus Hastanesinde bir ameliyat tarihi planladık.

Ameliyata girdiklerinde büyük bir sürprizle karşılaşıldı. Biyopsimiz son derece hatalı yapıldığı için enfeksiyon durumu oluşmuş. 5 saat süren ameliyat sonuncunda Türkiye'de hiçbir profesörün kolay kolay yapamadığını başardı. Babamız ameliyattan son derece sağlıklı çıktı ve kanser hücrelerinin tamamı temizlendi. Hastanede kaldığımız bir hafta boyunca en az iki kere bizleri ziyaret etti ve ilgisini hiç eksik etmedi. Hastaneden çıktıktan sonra da babamızın takibini sürekli yaptı. Her aradığımızda ulaşabildik. O yüzden sadece okumakla profesör olunmadığının kanıtıdır kendisi. Hasta doktor ilişkisinden öte aile dostumuz olan Tahir Karadenize ve ekibine büyük bir teşekkür borçluyuz. Sonsuz teşekkürler.

AŞIK AİLESİ.

 

Mehmet Samurkaş / 3 Haziran 2017

Sancılı bir süreçte karşıma çıkıp, doğru teşhis ve müdahale ile beni hayata döndüren büyük üstada minnetlerimi sunuyorum...

 

Uzm.Dr. Özlem Ateşal / 15 Mayıs 2017

İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir. Bir meslektaşınız ve bu mesleğin zorluklarını bilen birisi olarak Prof. Dr. Tahir Karadeniz Hocam ve ekibinin( Dr. Cüneyd Bey ve Dr. Muhsin Bey) başarısındaki en önemli sırrın da bu olduğunu düşünüyorum. Babamın 7 saat süren ameliyatından çıktığında yürüyecek hali bile olmamasına rağmen yüzünde yorgunluk yerine ameliyat sırasında alınan sonucun, yapılan güzel işin haklı gurur ve mutluluğu vardı... Birçok insana şifa olan elleriniz dert görmesin Tahir Hocam..

Saygılarımla
Uzm.Dr. Özlem Ateşal

 

Hüseyin Aytaç / 5 Mayıs 2017

Büyük üstat Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine ve sekreteri Ayşe Hanım'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Rabbim onlara sağlık ve sıhhat versin ki hastalara şifa dağıtsınlar. Saygılarımla.

 

İsmail Aktaş / 5 Mayıs 2017

Kararlı ve etkileyici bilgisiyle beni ameliyata ikna eden, zorlu ve yorucu ameliyatımı büyük bir sabır ve özveriyle sonuçlandıran, yeni mesane yapımında usta Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e ve ekibine şükranlarımı sunar; Ulus Liv Hospital'de çalışan Zeynep hemşire ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Ecz. İsmail Akbaş

Yapay Mesane ameliyatı sonrası, İsmail Aktaş'a ait teşekkür ilanı

 

Elif Cengiz / 9 Mart 2017

Öncelikle gerçekten İnsanın Psikolojisini, Yaşam Kalitesini Altüst eden, Sizi Öldürmeyen Ancak Süründüren bir hastalıktır Ağrılı Mesane Sendromu kısaca IS... 8 yıl mücadele ettim tam 7 kez operasyonlar geçirdim (sistoskopi, botox, ürodinami hariç). Ağrılarım, sık idrara çıkmalarım zamanla her şeyimi elimden aldı... Artık umudu kesmişken karşıma inanılmaz profesyonel olan Sayın Tahir Hocam çıktı ve inanın uzun uzun dinleyip hiç yormadan işi en kolayından nasıl çözerize baktı ki bu çok önemli zaten psikolojik olarak çökmüşsünüz ve sizi anlayan bir doktorunuz var gerçekten şanslıydım kendisini bulduğum için...

Sonuca gelirsek kısa bir operasyon sonrası mesane büyütme işlemi gerçekleştirildi ve birkaç ilaçla hayata tekrar merhaba dememi sağladı. Sayın Hocam ekibinize ve Size binlerce kez teşekkür ederim. Eminim benim gibi mağdur birçok hastaya daha şifa vereceksiniz! Sizin gibi hekimler olduğu sürece eminim bol sağlıklı günlerimiz olacak her şey için minnettarım sağlıkla ve sevgiyle kalın...

 

Ergin Güney / 26 Şubat 2017

Beylikdüzü Medicana International İstanbul Hastanesi Üroloji Bölümü'nde yatmadan evvel çok araştırma yaptım. Hem bu hastahaneyi hem de dillerde otoriter olduğu söylenen hocaların hocası Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibi; Op. Dr. Cüneyd Sevinç, Op. Dr. Muhsin Balaban tavsiye edildi. Kimi dostlarım yeminler ederek hocamızı övgüyle anlattılar, kimi de garanti vererek beni Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine yönlendirdiler. 25 gün süreyle bu yüce bilim insanları ile çok yakın oldum tıbbi mesleki yücelikleri, hemşirelerin bire bir alakaları, serviste çalışanların sorumluluk halleri beni çok memnun etti. Eşine ender rastlanan anlayışlı, arif, aktif, eli hafif, o kadar da zarif ve naif olan saygın Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e, ekip doktorları Op. Dr. Cüneyd Sevinç'e, Op. Dr. Muhsin Balaban'a, binlerce teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

Sağlığım yattığım zamandan kat be kat iyi, moralim pekiyi, ayrıca anlatılması çok zor olan hemşirelere, Çiğdem Çiftçi, Gamze Güngör, Aynur Hasanoğlu, Fadime Demir, Güngör Altun, Dilek Budak, Sevinç Sever, Kübranur Özbalcı, Özge Kara, Dilek Tanrıverdi, Cansu Ergül, Seher Ersoy'a minnet ve teşekkürlerimi bildiririm. Hem sağlığıma kavuşmanın mutluluğu içindeyim hem de saygı değer insanlarla tanışmanın kıvancını yaşamaktayım, bu iki güzelliği yaşatanlara sağlık afiyetler diliyorum. Ellerinize sağlık diyorum. Sizi seviyoruz minnet sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Av. Ergin Güney

 

İlke Göksal / 22 Şubat 2017

Babamın mesane kanseri pT1 G3 olduğunu öğrendikten sonra bu hastalık hakkında çok araştırma yaparak Londra'daki uygulayacakları tedaviyle babamın yaşını ve sağlık durumunu göz önünde bulundurarak hocamız ve ekibiyle irtibata geçtik ve hemen cevap aldık. Bir hafta içinde randevu alıp, İstanbul'a geldik. Babam çok büyük bir ameliyattan hocamız ve ekibi sayesinde sağlıklı bir şekilde ayağa kalktı, iyileşme sürecinde her zaman yanımızda oldular. University College Hospital London gittiğimizde doktorumuz, Profesörümüz Tahir Karadeniz'in ameliyatının çok başarılı olduğunu söyledi babamı muayene ettikten sonra. Size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Hocam daha çok hastaya şifa olacaksınız.

 

Gökhan Kara / 13 Ocak 2017

Öncelikle sevgili doktorumuzun güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle ufak bir operasyon geçirmeye karar verdim. İyi ki de Cüneyd hocamızı tanımışım. Ameliyattan 1.5 yıl içinde eşim doğal yolla şu an 9 hafta 4 günlük bebeğimizi hayırlısıyla bekliyoruz. Ameliyat olmadan önce buraya bebişimizin müjdesini yazmak tek hayalimizdi. Önce Rabbimize sonra Cüneyd hocamıza minnettarız. Bebek bekleyen herkesin bir gün bu duyguyu tatması dileğimle herkese saygılar.

 

Mehmet Faruk Kondo / 20 Haziran 2016

Yaptığı başarılı ameliyatla beni sağlığıma kavuşturan, hep gülen yüzü, tecrübesi, ilgisi, özverisi, hastasını kucaklayan, güven veren, muhteşem insan Prof. Dr. Tahir Karadeniz, size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz. İyi ki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık, ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Saygı sevgi ve şükranlarımızla.
Mehmet Faruk Kondo

 

Yaman Bal / 24 Mayıs 2016

Öncelikle müthiş bir insan, ona sonsuz teşekkür ediyorum. Babam Prostat Kanseri idi. Onun sayesinde şu anda hayatına sorunsuz devam ediyor. Allah'ım ondan razı olsun.

Ahmet Uzungece / 17 Mayıs 2016

Eşim Semra Uzungece'nin ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e başarılı ameliyatından dolayı teşekkür ediyor, iyi ki varsınız hocam diyoruz.

 

Furkan Canpolat / 8 Mayıs 2016

Varikosel teşhisi konduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde Cüneyd hocamıza ulaştım ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyattan önceki değerlerim normal sınırın altındaydı. Ameliyattan 3 ay geçtikten sonra tekrar test yaptırdım ve değerler normal sınırın ustunde çıktı. Bütün değerlerde artış olmuş, çok teşekkür ederim hocam. İyiki size ameliyat olmuşum.

 

Keriman Sapmaz / 24 Mart 2016

Sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz Beye öncelikle bana güven verdiği için teşekkür ederim. Biz kadınlar olarak hayatımızı oldukça etkileyen belki de en muzdarip olduğumuz idrar kaçırma problemini bende yaşadım. Bu durum sosyal yaşantımı o kadar etkilemişti ki sürekli tuvalet hesabı yaptığım zor bir dönem geçirdim. Çok şükür ki başarılı bir ameliyat sonrası kısa sürede yaşam kalitem iyileşti hiçbir sorunum kalmadı ve eski sağlığıma kavuştum.

 

Fevzi Seğmenoğlu / 2 Mart 2016

2015 yılında Prostat Kanseri teşhisiyle Tahir Bey'e başvurdum. Öncesinde yapılan araştırmalarla başka kurumlarda ameliyat olamaz kararı çıkmasına rağmen Sayın hocamız ameliyatı yapabileceğini ve sonrasında yaşam kalitemin çok iyi olacağını söyleyerek bizleri çok rahatlatarak ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi söylediklerinin hepsi gerçek oldu. Tahir Bey ve Ekibine çoooook teşekkür ederim. İyi ki sizler varsınız.

 

Mesut Kahraman / 12 Aralık 2015

İlerlemiş Mesane Kanseri nedeniyle mesanesi alınıp yerine yeni Yapay Ortotopik Mesane Ameliyatı yapılan 56 yaşındaki babamız Abdullah Kahraman'ın başarılı bir ameliyat gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan bilgi ve becerisi mesleki başarısı ve disiplini ile babamızı yeniden sağlığına kavuşturan Medicana International İstanbul Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tahir Karadeniz olmak üzere Dr. Cüneyd Sevinç ile ilgi ve alakalarını hiç eksik etmeyen 7. kattaki değerli hastane ekibine en içten teşekkürlerimizle...

Kahraman Ailesi adına Mesut Kahraman

 

Uzm. Dr. Sadiye Keskin / 20 Kasım 2015

Ben Özel Medicana International Hastanesi'nden Dr. Sadiye Keskin. Temmuz 2015 tarihinde babamı testislerinde oluşan kist nedeniyle muayene olması amacıyla Sayın hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e getirdim. Önemsiz bir şikayetle getirdiğim babamda hocamın yapmış olduğu özenli muayene ve tetkikler sonucunda evre 3 prostat kanseri olduğu saptandı.

20 Ağustos 2015 tarihinde Sayın hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve sevgili arkadaşım Sayın Dr. Cüneyd Sevinç; tarafından babam ameliyat edildi. Hocam ve ekibinin mesleklerindeki yüksek bilgi ve tecrübeleri neticesinde bir hayli uzun ve zor geçen ameliyat sonrası babamda herhangi bir komplikasyona rastlanmadı. Lokal ileri bir kanseri saptanmış olmasına rağmen babamın şu an sanki bu hastalığı hiç yaşamamış gibi hayatına devam ediyor olması Sayın hocama ve değerli ekibine bağlıdır. Hocam ve ekibiyle aynı ortamda çalışmaktan dolayı çok gururlu ve mutluyum. Sizi çok seviyoruz ve iyi ki varsınız.

 

Cemil Fitoz / 29 Ekim 2015

Mesane Kanseri olduğumu bulunduğum ilde (Yalova) öğrendiğimde ameliyat için yapmış olduğum araştırmada Prof. Dr. Tahir Karadeniz ön plana çıktı. Hocamla yapmış olduğum görüşmelerde konuyu tüm detayı ile değerlendirdik. Ameliyat için Medicana International İstanbul Hastanesi'ni uygun görüp, ameliyata karar verdik.

Ameliyat öncesi ve sonrası, hastane personelinin ilgisi beni çok memnun etmiştir. Değerli hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç beylere sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Yapay Mesane ameliyatı sonrası, Cemil Fitoz'a ait teşekkür ilanı

 

Nail Duran / 27 Ekim 2015

Mesane Kanseri teşhisiyle araştırmalarımız sonucu ulaştığımız Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, ekibi Sn. Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Sn. Op. Dr. Muhsin Balaban hocalarım ve tüm Medicana Hastanesi ekibinin 26/05/2015 tarihli Yapay Mesane ameliyatımda ve ameliyat sonrasındaki yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Mesane kanseri teşhisi konduktan sonra önce Allah, sonra da Tahir hocam ve ekibi sayesinde tutunduğum hayata kaldığım yerden eskisinden daha sağlıklı şekilde devam edebildiğim için sonsuz minnetimi dile getirmeyi kendilerine bir borç bilirim.

Unutulmamalı ki her zaman doğru teşhis doğru hekimlerin elinde doğru sonuçlar doğurur. Her şey için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla.

 

Necibe Nallıoğlu / 23 Ekim 2015

18 ay korunmasız ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamadık, eşimde varikosel tespit edildi. Dr. Cüneyd Sevinç, 26 Mayıs 2015 tarihinde eşime tek taraflı varikosel operasyonu yapmıştır. Cüneyd Bey'in yaptığı başarılı operasyon sonrası 2 Eylül tarihinde 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık sağlıklı bir gebelik geçiriyorum. Kendisine bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz.

Eğer bir erkek bebeğimiz olursa sünnet için de kendisini düşünüyoruz. Başarılarınin devamını diliyoruz.

 

Hande Çelebi / 28 Haziran 2015

Yıllardır interstisyel sistit gibi zor bir hastalıkla mücadele eden annemin tedavisi süresince bizden desteğini esirgemeyen her sorduğumuz soruya büyük bir sabırla ve içtenlikle cevap veren siz kıymetli doktorumuz Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e çok teşekkür ediyorum. En son ki işlemde annem ile kurduğunuz empatiyi ve elinizden geleni yapma çabanızı unutamam, Allah'a şükürler olsun ki sizinle yollarımız kesişti. Biz sizi çok seviyoruz iyiki varsınız.

 

Yadigar Erşahin / 13 Haziran 2015

27 Mart 2015 tarihinde çıkan biyopsi sonucunda 180 gr. ağırlığı ile prostat kanseri tanısı konan babamı 10/06/2015 tarihinde ameliyat eden Üroloji Uzmanı Sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibi büyük bir özveri ile çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirmiştir. Bu kadar büyük, riskli ve kanserli prostatlı hastamız babamı gerçekleşen sorunsuz bir ameliyat sonrasında bugün sabah sağlıklı bir şekilde hastaneden taburcu eden siz değerli hocamıza ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dilerim.

 

Ata Çınar / 03 Mayıs 2015

Konya'da tanısı konan mesane kanseri hastalığımın tedavisi için mesanemin alınması gerektiği söylendiğinde araştırmalarımız sonucunda kendisine ulaştığımız Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e, ekibinde yer alan Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Op. Dr. Muhsin Balaban'a, ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmelerinden, ameliyat sonrası bakımımı olağanüstü özveriyle ve büyük bir titizlikle sürdürerek beni sağlığıma kavuşturmalarından dolayı en içten saygı, sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Ayrıca Beylikdüzü Medicana Hastanesi 7. Kat hemşireleri ve personeline, gösterdikleri güler yüzlü ve özverili hizmetleri dolayısıyla sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Emekli Matematik Öğretmeni, Ata Çınar

Yapay Mesane Ameliyatı olan hastamız Ata Çınar'ın Hürriyet'de yer alan teşekkür ilanı

 

Füsun Sipahioğlu / 28 Nisan 2015

Değerli hocam, 28.03.2015 tarihinde beni böbrek kanserinden ameliyat ettiniz. Kanser olduğumu öğrendiğim andan itibaren internet üzerinden yapmış olduğum doktor arayışında ekranda sizin özgeçmişinizle yüzyüze geldim.

Sizin tıpkı benim gibi bir yurdumun insanı olduğunuza karar vererek size geldim ve acil ameliyat oldum. Her şeyden evvel beni yanıltmadığınız için o güzelim idealist ruhunuzun ellerinize yansıttığı başarıyla ve duruşunuzdaki hastanıza verdiğiniz güvenle beni bu hastalıktan kurtardığınız için yürekten teşekkkür ederim. Lütfen kendinize iyi bakın yurdumun sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var.

Tekrar teşekkürler.

 

Orkunt Özkaptan / 26 Nisan 2015

68 yaşındaki babamın prostat muayenesi sonucu hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz tecrübesine dayanarak prostatta ciddi bir tümör olabileceğini öngördü. Biyopsi sonucu prostatta büyük hacimli tümör saptandı. Sayın hocam ve ekibi babama Radikal Prostatektomi ve Pelvik Lenf Diseksiyonu denilen ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi. Ameliyatta kanser tamamen temizlendi. Kendim Üroloji uzmanı olduğum için bu ameliyatın çok büyük ve zor olduğunu biliyorum. Buna rağman babam çok kısa sürede normal hayatına döndü ve en önemlisi kanserden tamamen kurtuldu.

Bu tür ameliyatlarda kanserin tamamen çıkarılmış olması hastalığın tamamen ortadan kalkması için en önemli noktadır. Ayrıca bu ameliyattan sonra çok sık görülen ve geçmeyen idrar kaçırma sorunu babamda görülmedi. Babam sondası alındıkdan 2 gün sonra normal şekilde idrarını depolamaya ve yapmaya başladı. Türkiye'de özellikle prostat ve mesane kanseri konusunda alanının en önde gelen isimlerinden olan hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine babamın ameliyatını başarıyla gerçekleştirdikleri ve kanserden kurtardıkları için çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Orkunt Özkaptan - Üroloji Uzmanı

 

Mustafa Yaşar / 18 Nisan 2015

Merhabalar. Eşim UPJ darlığından ve böbrek taşından açık ameliyat oldu. Çok başarılı geçti. Emeği geçen Tahir Beye, Cüneyd Beye ve Muhsin Beye çok teşekkürler. İyi ki varlar. Allah razı olsun.

 

Samet Kalaycı (28y) / 10 Nisan 2015

14.08.2014' te Beylikdüzü Medicana Hastanesi'nde çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce sperm sayım 1 milyon'du, ameliyattan sonra yani 10.12.2014'te yaklaşık 4 ay sonra sperm sayım 5 milyon oldu ve şu an çok şükür baba adayıyım. Doktorum sayın Cüneyd Sevinç bey'e çok teşekkür ederim.

 

Nurcan Y. (45y, bayan) / 06 Nisan 2015

Benim şikayetim idrarda yanma, bıçak saplanır gibi batma ve sık idrara çıkmaktı. Ben bu durumu 2,5 sene çektim. Hiç bir yere gidemiyordum. Bu durumum bana rahatsızlık veriyordu. Bu süreç içinde kadın doğumcu ve ürolog dahil birçok kez doktora gittim. Her seferinde antibiyotik verildi ama faydasını göremedim. Ta ki doktorum Cüneyd Sevinç beye gidene kadar. Bana ameliyat ile geçeceğini söyledi ve kabul ettim. Ameliyat olalı 30 gün oldu. Çok faydasını gördüm. Benim gibi şikayeti olan arkadaşlar, sakın ameliyattan korkmayın, çok faydasını göreceksiniz. Ameliyat 15-20 dakika kadar sürüyor, sonrasında sonda takılıp odaya çıkarıyorlar. Bir gün hastanede yatıyorsunuz sonrası taburcu oluyorsunuz ve sonda da hiçbir rahatsızlık vermiyor.

Ben şuanda Allah'a şükür çok rahatım. Doktorum Cüneyd Sevinç ve Muhsin Balaban beyden Allah razı olsun. Doktorlarıma çok çok teşekkür ederim. Keşke daha önce ameliyat olsaydım, bu kadar zorluk çekmeseydim.

Her şeyin başı sağlık.

 

Yaşar Genç / 16 Mart 2015

2015 Şubat ayında Beylikdüzü Medicana Hastanesi Üroloji Bölümü doktorlarından Sayın Dr. Cüneyd Sevinç bey'e muayene oldum. Yapılan tetkikler sonucunda sol böbreğimde daha önceden var olan taşın 3*6 cm boyutlarına ulaştığını, böbreğimin küçülerek %20 oranında çalıştığı tespit edildi.

Dr. Cüneyd Sevinç bey ameliyat olmam için beni ikna ederek Perkütan yöntemi ile son derece başarılı bir operasyon geçirmemi sağlamıştır. Beni çok kısa sürede sağlığıma kavuşturan Dr. Cüneyd Sevinç ve ekibine, ayrıca Medicana Hastanesi tüm personeline teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Tuğba Demirsoy / 23 Şubat 2015

16.02.2015 tarihinde doğan oğlumuz Kerem Emre doğduktan 3 gün sonra doktorumuz Cüneyd Sevinç tarafından sünneti gerçekleştirildi, 1 haftası dolduğu gün ise sünneti iyileşmişti. Kısa sürede tamamlanan iyileşme süreci, lokal anestezi ile narkoz almak zorunda kalmadan operasyonun yapılması ve kolay bir bakım ile rahat bir iyileşme süreci yaşamamız sebebiyle yenidoğan sünnetini tüm ailelere tavsiye ederiz.

 

Betül Örsmen / 7 Kasım 2014

15.04.2014'de dünyaya geldi Ege. 10 günlükken yaklaşık yarım saat süren bir operasyonla sadece lokal anesteziyle Dr. Cüneyd Sevinç tarafından yenidoğan sünneti gerçekleştirildi. 3 saat gözlem altında tutulduktan sonra evimize geldik. Bebek küçük olduğundan dikiş atılmaması, hızlı iyileşmesi, bakımının kolay olması, psikolojik olarak etkilenmemesi hem anne baba hem de bebek açısından bize oldukça kolaylık sağladı. Tedbir amaçlı verilen ağrı kesiciyi kullanma gereği bile duymadık. Bu süreçteki ilgisinden, güleryüzlü ve bizi rahatlatan yaklaşımından dolayı Dr. Cüneyd Sevinç'e çok teşekkür ederiz.

Yenidoğan sünnetini tecrübemizden dolayı yeni bebeği olan anne ve babalara kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Orhan Yalınkaya / 4 Kasım 2014

Sol böbreğimde çok kısa sürede oluşan 6 cm çapında bir tümör ilk anda beni şoke etmişti. Daha sonra danışma isteğimi gerçekleştirdiğim sevgili kuzenim Asya Hastanesi Yön. Kur. Başk. Uzm. Dr. Nuri Karaöz ve Üroloji bölüm şefi Op. Dr. Mete Bey'in ısrarcı tavsiyeleriyle saygıdeğer hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e gönderildim.

Orada tanıdığım Op. Dr. Cüneyd Sevinç Hoca bana yapılacak operasyonun detaylarını anlattı. Derhal kısa sürede Beylikdüzü Medicana International Hastanesi'nde beni ameliyata aldılar. Sonuçta sol böbreğimin tamamen alınmasını öngördüler. İleride olası bir kansere dönüşmemesi için hastenede kaldığım 3-4 gün zarfında sayın Tahir Hocam'ın ziyaret ettiği anlarda onun gülümseyen yüzü ve ilgisi bana meditasyon gibi geliyordu, bütün acı ve ızdıraplarım bitiyordu. Bu özgür savaşçının ülkemde olmasından gerçekten gurur duydum. Keşke her ülkeninde böyle bir İbn-i Sinası olsa.

Bu arada bu ekibin içinde isimlerine ulaşamadığım değerli doktor hemşire ve asistanlarında emeğine-ilgisine sağlık.

Emekli Foto Muhabiri Orhan Yalınkaya

 

Özgün Ailesi / 30 Ekim 2014

Amcamız Adem Özgün'e mesane kanseri teşhisi konulduğu çok zor günlerimizde üst düzey mesleki bilgisi ve duyarlılığı ile bize güven aşılayan, yeninden hayata tutunmamızı sağlayan, sonrasında çok zor koşullarda yaptığı çok başarılı bir operasyonla hastamızı ve bizi hayatta döndüren, Sayın;  Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve ekibine en derin saygılarımızı ve minnetlerimizi sunmayı borç biliriz. 

Özgün ailesi adına

Dr. Eylem Özgün Çil & Av. Hayrettin Çil

ozgun ailesi tesekkur ilani

 

Engin Yıldız / 28 Ağustos 2014

Prostat kontrolü için gittiğim Dr. Cüneyd Sevinç'in, muayene sonrası verdiği tüm bilgiler ve özverisi için çok teşekkürler.

 

Mustafa Kaan Vural / 1 Ağustos 2014

İdrar torbamdaki tümör nedeniyle idrar torbamın alınması ve yeni (yapay) mesane yapılması ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Medicana Beylikdüzü Hastanesi 7. Kat Servis çalışanlarına en içten teşekkürlerimi sunarım.

m kaan vural tesekkur ilani

 

Recai Ceyhan / 22 Temmuz 2014

Mayıs 2014’te Tahir Karadeniz hocama mesane kanseri nedeniyle başvurdum. Daha önce gittiğim doktorlar mesanemin alınması ve karnıma torba takılması gerektiğini söylemişlerdi. Allah Tahir Hoca’mdan razı olsun. Yapay mesane yapacağını ve normal hayatıma devam edeceğime garanti verdi.

12 Mayıs 2014’de Medicana International Beylikdüzü Hastanesi’nde ameliyat oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Barsaktan mesane yapıldı. 7. katta serviste; hemşire hanımların ve tüm personelin güler yüzlü, insani yaklaşımları, mesleki çalışkanlıkları ve becerileri olağanüstüydü. Hastanede 17 gün kaldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadan taburcu oldum.

Sondam alındığında başta idrar yapamayacağım korkusu oldu. Ancak Tahir hocam yeni mesanem ile nasıl idrar yapacağımı bana öğretti. Zaten normalden hiç farklı olmadığını kısa zamanda anladım. Şu an ameliyattan 2,5 ay sonra kendimi tamamen normal hayatıma dönmüş olarak hissediyorum. Yapay mesanem tamamen kontrollü ve başarılı çalışıyor. İdrar kaçırması olmuyor.

Tahir Karadeniz hocama, Dr. Cüneyd Bey'e ve ekipteki tüm çalışanlara bir kez daha sonsuz teşekkür ederim.

 

Mesut Y. Çakır / 25 Haziran 2014

Op. Dr. Cüneyd Sevinç hocama, teşekkürlerimi sunuyorum. Hastaya olan yaklaşımı samimi ve içten duygularıyla gerek beni gerekse ailemi rahatlattı.

 

Nuri Büyük / 13 Haziran 2014

Ben hâlen Büyükçekmece 8. Noter'de görev yapmakta ve 50 yaşındayım. İdrar yapma esnasında acı duymam ve yapmakta zorlanma nedeniyle evime yakın olması nedeniyle 21 Nisan 2014 günü Medicana Beylikdüzü Üroloji Servisinde Prof. Dr. Tahir Karadeniz hocama müracaat ettim. Hocam yaptığı muayenede hastalığımın ciddiyetini anlayarak derhal PSA ölçümü ultrason karın MR'si çok başarılı bir biyopsi, kemik sintigrafisi ve nihayetinde bölgesel olarak yayılmış tıp dilinde 4+4 olarak ifade edilen saldırgan prostat kanseri olduğum ortaya çıktı.

Bunun üzerine hocam 20 Mayıs 2014 günü başarılı bir ameliyat ile kanserli bölgenin tamamını patoloji raporuna göre cerrahi sınırlar içinde alındı. Ameliyatım 23 gün önce yapılmasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Hocam sizin hastalığımı daha ilk muayenede anlamanız çok çabuk bir şekilde bütün tetkiklerimi yaparak hastalığın geri dönülmez bir noktaya ulaşmadan ameliyatımı başarılı bir şekilde yapmanızdan dolayı size çalışma arkadaşınız Dr. Cüneyd Sevinç ve güler yüzlü hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bu konudaki mesleki tecrübenizi ve yaklaşım tarzınıza hayran kalarak elleriniz dert görmesin diyerek teşekkürlerimi saygıyla sunarım Tahir Karadeniz hocam.

 

Dursun Şahin / 5 Haziran 2014

Beylikdüzü Medicana Hastanesi'nde geçirmiş olduğum böbrek taşları ve sorunlarından dolayı Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç hocamın 4 saatlik özverili ve başarılı ameliyat çalışmalarından dolayı kendilerini yürekten kutlar, saygılarımı sunarım...

 

Talip Feyzioğlu / 29 Mayıs 2014

Saygı değer Tahir hocam,
26.05.2014 tarihinde eşim Deniz Feyzioğlu’nun ameliyatını gerçekleştirdiniz ve her şey mükemmel gitti. Bu nedenledir ki; size ben ve eşim adına çok çok teşekkür ederiz.

 

Bengü İ. / 11 Mart 2014

Babam Salih Zeki Tiril 81 yaşında. Son 20 yıldır 2 kez prostat ameliyatı oldu. Geçen ay ciddi bir prostat kanaması nedeniyle hastaneye kaldırdık, kanama durdurulup tetkiklerin sonrasında prostat 5 kat büyüdüğü için ameliyatın şart olduğu belirtildi. Tahir hocamızı internetten araştırıp bulduk. Babamı çok başarılı bir ameliyat sonrası 3 günde ayağa kaldırdı. Mesleki başarısı ve disiplininin yanı sıra hasta psikolojisini anlaması, ilgisi ve takibi ile böyle bir hoca görmedik. Babamın ifadesi aynen şu "Ameliyatım sonrasında bazı şeylere inanamadım, ben 20 yıldır böyle rahat ve sorunsuz idrara çıkmamıştım".

Tahir Hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler, saygılar.

 

Tülin Şahin / 26 Şubat 2014

Biz kadınların, en yakınlarımıza dahi anlatmaktan çekindiğimiz çok ama çok önemli olan, idrar kaçırma ve sistit problemi bende de vardı. Uzun yıllar bu durumun sıkıntısını çektim ve yaşam konforumu çok etkiledi ve hatta yürüyüş yapmak benim için zulüm olmaya başlamıştı. Tuvalete uğramadan sokağa çıkamaz vaziyette çok önemli bir süreç geçti. Çok çeşitli ilaçlar kullandıysam da maalesef etkili olamadı. Sonunda kısaca sevgili doktorumuz Cüneyd Sevinç’in çabalarıyla ve beni bu konuda cesaretlendirmesiyle Sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz beyefendiyle tanıştım.

Aslında çok basit bir operasyon olduğu söylendiği halde, oldukça kritik bir operasyon olduğunu ve bu operasyonun uzman ve mahir ellerde yapılması gerektiğini ameliyatımdan sonra daha çok idrak ettim. Çünkü pelvis kası ameliyatı çok hassasmış, eğer yerleştirme sırasında en ufak bir hatta ameliyatın bütün başarısını etkileyebileceğini okudum. Prof. Dr. Tahir Karadeniz’in ve Uzman Dr. Cüneyd Sevinç’in bana göre mucizevi ameliyatıyla adeta dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum ve hiçbir problemim kalmadı.

Artık özgürce yürüyüp her türlü hareketi yapabiliyorum ve tuvalet korkusundan kurtuldum. Bu vesile ile her iki doktoruma da çok teşekkür ederim.

 

Necmettin Ulu / 19 Şubat 2014

Öncelikle sizlere sunmuş olduğunuz hizmetlerden ötürü teşekkür ederim. 24.12.2013 tarihinde hastanenizde Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç tarafından sağ tarafımdan Perkütan Böbrek Taşı Ameliyatı olmuştum. O tarihte 8. kat 801/1 nolu odada yattım ve ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. 29.01.2014 tarihinde tekrar hastanenizde bu sefer sol böbreğimdeki taşlar için perkütan ameliyat oldum. Taşlarım tamamen temizlendi. Genel olarak hastanenizden çok memnun kaldım.

Dr. Tahir Karadeniz, Dr. Cüneyd Sevinç ve Gizem Hanım ve de 5 gün boyunca bana ve refakatçi olan aileme göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Kübra, Yasemin, Elif, Nevin, Seçil ve Handan Hanım'a ve de Yaşar ile Şeyhmus Bey'e sonsuz teşekkürler ederim. İyi ki varsınız. Yurt dışında Hollanda'da olduğum ameliyatlarla arasında dağlar var. Hollanda'da taşlarım ne yazık ki tamamıyla temizlenememişti. Burası kendinizi evinizde hissedeceğiniz güven duyacağınız bir yer.

Tüm Medicana ailesine teşekkürler.

 

Yaşar Saydam / 8 Haziran 2013

Şanslıydım Cüneyd hocamı tanıdım, güvendim. Korktuğum prostat ameliyatında beni cesaratlendirdi. BENİ BİR SİHİRLİ ele teslim etti, ameliyattan çıktıktan sonrada çok rahattım. Ameliyat öncesi ve sonrası da ilgisini hiç esirgemedi. Sağol iyilik timsali, size saygı duyuyorum, ailece gönlümüzde yerettiniz.

 

Ersin Acet / 11 Mart 2012

Sevgili babamız Ferit ACET'i prostatta saptanan tümör nedeniyle Medicana Avcılar Hastanesi'nde başarılı bir şekilde ameliyat ederek sağlığına kavuşturan Doç. Dr. Tahir KARADENİZ, Op. Dr. Medih TOPSAKAL, Op. Dr. Vahit GÜZELBURÇ ve emeği geçen tüm sağlık personeline sergiledikleri yakın ilgi nedeniyle müteşekkiriz.
Dr. Ersin ACET ve Ailesi

ersin acet tesekkur ilani

 

Salman Yenmez / 23 Mart 2010

Prostat şikayetinden dolayı hastalığımın teşhisinde büyük katkısı olan, ameliyatımı sorunsuz tamamlayıp beni eski sağlığıma kavuşturan Sevgili Doç. Dr. Tahir KARADENİZ, Op. Dr. Medih TOPSAKAL, As. Dr. Oğuz YILANOĞLU'na çok teşekkür ederim.
Salman Yenmez

ersin acet tesekkur ilani

 

Nezih Dündar / 2 Aralık 2012

Kardeşim Ressam Cemal DÜNDAR'ın yakalandığı önemli hastalığını tedavi eden ve başarıyla ameliyatını yapan Sayın Doç. Dr. Tahir KARADENİZ, Sayın Op. Dr. Medih TOPSAKAL, Sayın Dr. Serhat DÖNMEZER, Sayın Nark. Dr. Şaban BAYYOZGAT ve Türkiye Hastanesi tüm personeline teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Nezih DÜNDAR

ersin acet tesekkur ilani

 

Siz de teşekkür mesajınızı gönderin, sitemizde yayınlayalım.